Gizlilik Politikası

Bernis Ceviz | Gizlilik Politikası

Aşağıdaki beyan, Bernis Ceviz’in (SÖZER SARRAFİYE KUYUMCULUK GIDA TARIM HAYVANCILIK NAKLİYE OTOMOTİV TURİZM METAL SANAYİ PETROL ÜRÜNLERİ TEKSTİL MADENCİLİK İNŞAAT REKLAMCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ) bernisceviz.com için oluşturduğu güvenlik ve kullanım şartlarını içeriyor. Bu “site”ye ulaşım veya sitenin kullanımı, “kullanıcı”ların bu bilgilendirmeyi okuduğu, anladığı ve kabul ettiği anlamına geliyor. Bu bilgilendirmeyi okuduktan sonra kabul etmediği bir hüküm bulunan kullanıcıların, siteyi kullanmamasını/kullanımına son vermesini rica ediyoruz.

Kişisel Bilgiler Hakkında

Bernis Ceviz, kullanıcılarla üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonra, onlardan bir takım kişisel bilgiler talep edebilir. Bu bilgiler; kullanıcılara etkin ve kaliteli hizmet sunumu, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetinde bulunma, iletişim kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi vb amaçlarla kullanılır.

Bernis Ceviz, kişisel bilgilerin korunmasını ve gizliliğin sürdürülebilmesini garanti eder. Kullanıcılar tarafından verilen bilgiler, üyelik sözleşmesi’nde belirtilen kural ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmaz, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Bernis Ceviz, sistemle ilgili sorunların tespit edilmesi ve en hızlı şekilde giderilebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların ip adresini tespit eder ve kullanır. ip adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

E-Postalar Hakkında

Bernis Ceviz, aksi talep edilmediği sürece, düzenli veya düzensiz olarak kullanıcılara bilgilendirme e-postaları gönderebilir. Bu e-postalarda, Bernis Ceviz ya da onunla bağlantılı oluşumların tanıtımlarına yer verilebilir. İsteyen kullanıcılar, diledikleri zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak, bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilir.

Mali Bilgilerin Güvenliği

Toplanan mali bilgiler, kullanıcıların satın aldığı ürün ve hizmetlerin fatura edilmesi için kullanılır. Sitede bir satın alma yapan kullanıcılar, mali bilgilerinin, işlemi gerçekleştirmek amacıyla gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb) verilmesini kabul etmiş sayılır. Paylaşılacak bilgiler, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, cvv2 de dahil, gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Kullanıcılara ait tüm kredi kartı ve kişisel bilgiler, internet güvenlik standardı olan ssl secure sistemi ile 128 mbit şifrelenir. Bu şekilde, bu bilgilerin internet üzerindeki dolaşımları sırasında, herhangi bir şekilde istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenir.

Gizlilik politikasıyla ilgili her türlü soru ve öneri, sitenin iletişim bölümündeki bilgiler kullanılarak Bernis Ceviz’e ulaştırılabilir.

İletişim Bilgileri

SÖZER SARRAFİYE KUYUMCULUK GIDA TARIM HAYVANCILIK NAKLİYE OTOMOTİV TURİZM METAL SANAYİ PETROL ÜRÜNLERİ TEKSTİL MADENCİLİK İNŞAAT REKLAMCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ DAİRESİ: UZUNKÖPRÜ
VERGİ NO: 7810181738
ŞİRKET ADRESİ: GAZİ CAD. NO:28-30 UZUNKÖPRÜ/EDİRNE